binarnych transakcji opcyjnych

Miałem dziś dobrą 4/4 ITM. Wziąłem 4 60 Second binarnych transakcji opcyjnych w parze AUDUSD walutowym. Mój czas handlu znowu 5-10 minut, a mój czas ekran znowu około 15-20 minut. Pięć minut w handlu i około 10-15 minut obserwując www.opcjeonline.com zachowanie AUDUSD. Rzućmy okiem na moje wyniki.

 

Jak widać Wziąłem pierwszy handlu na 18:23, a mój ostatni o 18:27 z 1 minuty wygaśnięcia. Tak, pięć minut całkowite.Chodźmy do konfiguracji dnia.

Wykres pochodzi z pary AUDUSD waluty jak powiedziałem powyżej. Po pierwsze, mam zamiar powiedzieć kilka ogólnych rzeczy, które warto opcjeonline wiedzieć przed zrobieniem swoje transakcje. Spędzam więcej czasu na analizę rynku niż oderwać transakcji. Używam wykres 1min. Ogólny obraz rynku jest tendencja w dół. Jak widać nie są niższe wzloty i upadki niższe.Tak, jest bezpieczniejsza opcja handlu z trendem. Więc, weź stawia. Wziąłem trzy put i jedno połączenie w odciągnąć na wykresie. To nie jest łatwe do zidentyfikowania plecami do pociągania i wiele razy, że nie przyjdzie.

1 st towarowy:

Czerwona linia pozioma na wykresie. Moja pierwsza http://www.opcjeonline.com/topoption/ handel jest postawiona na pierwszym miejscu umieścić arrow.The poprzedniej świecy łamie support.We nie mają wzoru objętościowego w tym wsparcie na podjęcie rozmowy, jesteśmy w silnym trendzie dół i wziąłem put. Stałe ITM.

2 nd towarowy:

Druga linia czerwona (nie mam na myśli czerwoną linię lub tutaj poziomą, która jest wsparcie) jest Tenkan z Ichimoku który działa wiele razy jako fizyczny wsparcia lub oporu. Cena porusza się pod nią. Spójrz na objętość. Po przerwie wsparcia mamy normalne coraz większą objętość, a cena nadal porusza się w dół. Naturalne sistuation więc wziąłem inny put i było ITM.

3 rd towarowy:

„Sprzedaż Climax”. Istnieje duży czerwony pasek w vlume i duża czerwona świeca w cenę i nie jest to początek trendu mini dół po przerwie podpory. Możliwa kliknij tutaj wycofać here.So, czekałem, aby zobaczyć pozytywne świecę i przyszedł z punktu kulminacyjnego zakupu po małym wycofać i wziąłem telefon. TO M.

4-ty towarowy:

Cena porusza się w górę, ale mamy teraz objętość maleje. W cenie jest również uderzyć Tenkan z Ichimoku, jesteśmy w trendzie dół i jest to solidna konfiguracja i oczywiście solidne ITM.

Szczęśliwy Trading,