dwuskładnikowych Traders

Binary handlowców , którzy mają pozycje w Euro lub GBP trzeba grać swoje ręce ze szczególną ostrożnością. Wielka Brytania ma już oficjalnie dołączył do grona krajów strefy euro stoi drugą recesję. Jadąc tuż po piętach katastrofalnej Ta strona została przetestowana Broker spowolnienia gospodarczego w 2008 roku, ten drugi jest związany z recesją być trudne pigułka do przełknięcia, nawet jeśli jest to „łagodne”, jak ekonomiści przewidują.

Losy eurolandu Waluty

Waluty mogą być poważnie utrudniona i pozostanie tak przez dobrą chwilę, nawet jeśli gospodarka nie zacznie utykać powrót do normalności w stosunkowo Tu znalazłem !!! krótkim czasie. To dlatego, że waluty nie miał nawet szansę na stabilizację pocztowy 2008. double dip wystąpił nawet wahania były stale odbywają się wartości waluty.

Recesja zwanej „podwójnym dnem” tylko wtedy, gdy gospodarka słabnie ponownie pocztowy recesję bez dotykania jej poprzedni wysoko produkcji Strona gospodarczej. Jednakże, w przypadku Wielkiej Brytanii i wielu innych krajów strefy euro, takich jak Włochy, Holandia i Hiszpania, waluta nigdy nie zyskały pozory stabilności dzięki ciężkiej i ciągłej zawirowań gospodarczych.

Słaby start do 2012

Wielka Brytania rozpoczęła również na złe stóp Pop tutaj już na początku roku 2012, wydaje się. W ostatnim kwartale 2011 roku gospodarka skurczyła się o 0,3% i na początku miesięcy tego roku nie tylko pogarsza sytuację. Kolejnym 0,2% spadek odnotowano w stosunku do pierwszego kwartału. Choć analitycy nie spodziewali Brytanię aby pokazać niezwykłą wychodzenia z recesji 2008, oczekiwania były, że druga recesja będzie unikać jednak wąsko.

Przyszłość Pozostaje Bleak

Biorąc pod uwagę te wydarzenia, wskazuje na to, że dobra wiadomość nie może być w ten sposób nadchodzi w najbliższej przyszłości. Analitycy http://www.opcjeonline.com/opcje-binarne/ nie spodziewają ten ponury stan rzeczy trwać długo, ale robią porady inwestorom realistyczny obraz tego, co gospodarka będzie wyglądać w najbliższych miesiącach. Ogólna sytuacja nie jest ustawiony, aby znacznie poprawić w najbliższym czasie i waluty pozostaną na niskim poziomie do tego czasu.

Dla handlowców binarnych zainwestowanych w EUR lub GBP, są to czynniki, które należy uwzględnić przy określaniu, jak ustawiają się w najbliższych tygodniach. Dolar amerykański, w porównaniu, jest posiadanie własnej, jak teraz.